R. Otwórz me oczy, bym widzieć Cię mógł !
Chcę Cię zobaczyć Zbawco mój !
Otwórz me oczy, bym zobaczył, że
Miłość Twa prowadzi mnie.
1. Choćby było bardzo ciężko, mroczno, smutno, źle,
Ty mnie Panie poprowadzisz, nie zostawisz mnie !
Tylko Ty znasz moją duszę, wszystko o mnie wiesz
I kochasz mnie, więc się nie lękam !
2. Mój Pan leczy załamanych, głodnym daje chleb ;
Wzrok przywraca ociemniałym, strzeże naszych serc.
To On liczbę gwiazd oznacza, stworzył cały świat.
On strzeże mnie – Swojej miłości !
3. Duszo ma, uwielbiaj Pana, śpiewaj chwały pieśń !
Tylko w Bogu złóż nadzieję i zaufaj, że
Ten, co Swoje życie oddał, aby życie dać,
Nad Tobą się dzisiaj pochyla !
4. Idźmy głosić wszystkim ludziom, że zmartwychwstał Pan,
Że On żyje i w miłości Swej uzdrowił nas.
Niechaj wszyscy Go poznają i doświadczą jak
Jest dobry i pełen miłości !
© 2004, Wspólnota Emmanuel, ul. Barska 2, 02-315 Warszawa
Wszelkie prawa zastrzeżone.